首页 / AC 风扇 / FMA1-12038WBHT12
minImg
FMA1-12038WBHT12
Qualtek
型号:
FMA1-12038WBHT12
品牌:
Qualtek
描述:
EC FAN, 120X120X38MM, 2-BALL BEA
库存 : 365
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Air Flow 123.9 CFM (3.47m³/min)
Noise 49.3dB(A)
Ingress Protection IP54 - Dust Protected, Water Resistant
Current Rating (Amps) 0.180A
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 100 ~ 240VAC
Voltage Range -
Product Status Active
RPM 3500 RPM
Mfr Qualtek
Material - Frame Plastic
Features Electronic Commutation (EC)
Width 38.50mm
Operating Temperature -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Static Pressure 0.363 in H2O (90.5 Pa)
Bearing Type Ball
Approval Agency CE, cURus
Termination 2 Terminals
Size / Dimension Square - 120mm L x 120mm H
Weight -
Lifetime @ Temp. 70000 Hrs @ 40°C
Series FMA1-12038
Material - Blade Plastic
Power (Watts) 9.50W