FMA28-S1M1-S12
ConductRF
型号:
FMA28-S1M1-S12
品牌:
ConductRF
描述:
CBL ASSY SMA-MCX PLUG-PLUG 12"
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Cable Type Hand Formable .085
2nd Contact Gender Male
1st Connector SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Gray
2nd Connector MCX Plug
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series FMA
Length 12.00" (304.80mm)
1st Contact Gender Male
Mfr ConductRF
Style SMA to MCX
Features Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz