首页 / 保险丝 / FMC16751WHTP
minImg
FMC16751WHTP
Kamaya Inc.
型号:
FMC16751WHTP
品牌:
Kamaya Inc.
描述:
FUSE CHIP 0.75A 32VDC 0603
库存 : 4194
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Response Time -
DC Cold Resistance 0.14 Ohms
Color -
Approval Agency CSA, UL
Current Rating (Amps) 750 mA
Fuse Type -
Breaking Capacity @ Rated Voltage 35A
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W x 0.018" H (1.60mm x 0.80mm x 0.45mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Series -
Voltage Rating - DC 32 V