FMF-25FTF52-680K
YAGEO
型号:
FMF-25FTF52-680K
描述:
RES 680K OHM 1% 1/4W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 680 kOhms
Series FMF
Power (Watts) 0.25W, 1/4W