FMP4WVJR-73-390K
YAGEO
型号:
FMP4WVJR-73-390K
品牌:
YAGEO
封装:
Axial
描述:
RES 390K OHM 5% 4W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient -
Size / Dimension 0.295" Dia x 0.669" L (7.50mm x 17.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 390 kOhms
Series FMP
Power (Watts) 4W