Schaffner EMC Inc.
型号:
FN2010A-10-06
封装:
-
批次:
-
描述:
LINE FILTER 250VAC 10A CHASSIS
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$15.1715
$15.1715
10
$12.8364
$128.364
25
$12.4469
$311.1725
60
$11.669012
$700.14072
120
$10.502174
$1260.26088
240
$10.113187
$2427.16488
480
$9.7242
$4667.616
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 100°C |
| Applications | Safety |
| Configuration | Single Stage |
| Frequency - Operating | DC ~ 400Hz |
| Termination Style | Quick Connect |
| Approval Agency | CSA, ENEC, UR |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | FN 2010 |
| Inductance | 800µH |
| Mfr | Schaffner EMC Inc. |
| Filter Type | Single Phase |
| Package | Tray |
| Voltage - Rated AC | 250V |
| Current | 10 A |
| Voltage - Rated DC | - |
| Base Product Number | FN2010 |