Schaffner EMC Inc.
型号:
FN2412H-32-33
封装:
-
批次:
-
描述:
LINE FILTER 520/300VAC 32A DIN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$118.313
$118.313
10
$114.2356
$1142.356
30
$110.15535
$3304.6605
40
$106.075575
$4243.023
80
$101.9958
$8159.664
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 100°C |
| Applications | Regenerative Motor Drive |
| Configuration | Single Stage |
| Frequency - Operating | DC ~ 400Hz |
| Termination Style | Terminal Block |
| Approval Agency | CSA, ENEC, UR |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Series | FN 2412 |
| Inductance | - |
| Mfr | Schaffner EMC Inc. |
| Filter Type | Single Phase |
| Package | Tray |
| Voltage - Rated AC | 520V, 300V |
| Current | 32 A |
| Voltage - Rated DC | - |
| Base Product Number | FN2412 |