Schaffner EMC Inc.
型号:
FN3025HL-10-71
封装:
-
批次:
-
描述:
LINE FILTER 10A CHASSIS MOUNT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$94.487
$94.487
10
$91.33775
$913.3775
30
$88.1885
$2645.655
40
$85.039012
$3401.56048
80
$78.7398
$6299.184
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 100°C |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Frequency - Operating | DC ~ 60Hz |
| Termination Style | Terminal Block |
| Approval Agency | CSA, ENEC, UR |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | FN 3025 |
| Inductance | - |
| Mfr | Schaffner EMC Inc. |
| Filter Type | Three Phase (Delta) |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) | 300 V |
| Package | Tray |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase) | 520 V |
| Voltage - Rated AC | - |
| Current | 10 A |
| Voltage - Rated DC | - |
| Base Product Number | FN3025HL |