Schaffner EMC Inc.
型号:
FN3270H-10-29
封装:
-
批次:
-
描述:
LINE FILTER 480VAC 10A CHASS MNT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$98.4675
$98.4675
14
$95.186608
$1332.612512
28
$91.904016
$2573.312448
42
$88.62188
$3722.11896
84
$82.057152
$6892.800768
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 100°C |
| Applications | Inverters, Power Drive Systems |
| Configuration | Single Stage |
| Frequency - Operating | DC ~ 60Hz |
| Termination Style | Terminal Block |
| Approval Agency | CSA, ENEC, UR |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Series | FN 3270 |
| Inductance | - |
| Mfr | Schaffner EMC Inc. |
| Filter Type | Three Phase (Delta) |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) | 300 V |
| Package | Tray |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase) | 520 V |
| Voltage - Rated AC | 480V |
| Current | 10 A |
| Voltage - Rated DC | - |
| Base Product Number | FN3270H |