FN3270H-10-29
Schaffner EMC Inc.
型号:
FN3270H-10-29
描述:
LINE FILTER 480VAC 10A CHASS MNT
库存 : 7
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications Inverters, Power Drive Systems
Configuration Single Stage
Frequency - Operating DC ~ 60Hz
Termination Style Terminal Block
Approval Agency CSA, ENEC, UR
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Not For New Designs
Series FN 3270
Filter Type Three Phase (Delta)
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 300 V
Package Tray
Voltage - Rated AC (Phase to Phase) 520 V
Voltage - Rated AC 480V
Current 10 A