Schaffner EMC Inc.
型号:
FN3287-20-33-C26-R65
封装:
-
批次:
-
描述:
LINE FILTER SLIM 20A STB
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$125.4285
$125.4285
10
$121.1041
$1211.041
25
$116.77932
$2919.483
50
$112.45416
$5622.708
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Applications | Inverters, Power Drive Systems |
| Configuration | Two Stage |
| Frequency - Operating | DC ~ 60Hz |
| Termination Style | Terminal Block |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | FN 3287 |
| Inductance | - |
| Mfr | Schaffner EMC Inc. |
| Filter Type | Three Phase (Delta) |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) | 305 V |
| Package | Box |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase) | 530 V |
| Voltage - Rated AC | 530V, 305V |
| Current | 20 A |
| Voltage - Rated DC | - |
| Base Product Number | FN3287 |