首页 / 电力线滤波器模块 / FN3288HV-16-44-C34-R65
minImg
FN3288HV-16-44-C34-R65
Schaffner EMC Inc.
型号:
FN3288HV-16-44-C34-R65
描述:
LINE FILTER SLIM 16A STB
库存 : 9
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Applications Inverters, Power Drive Systems
Configuration Two Stage
Frequency - Operating DC ~ 60Hz
Termination Style Terminal Block
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Series FN 3288
Filter Type Three Phase (Delta)
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 440 V
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Phase) 760 V
Current 16 A