Schaffner EMC Inc.
型号:
FN332-3-05
封装:
-
批次:
-
描述:
LINE FILTER 250VAC 3A CHASS MNT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$18.0785
$18.0785
10
$17.5142
$175.142
25
$16.94952
$423.738
60
$16.384488
$983.06928
120
$14.689612
$1762.75344
240
$14.1246
$3389.904
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 100°C |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Frequency - Operating | DC ~ 400Hz |
| Termination Style | Quick Connect |
| Approval Agency | CSA, ENEC, UR |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | FN 332 |
| Inductance | 2mH |
| Mfr | Schaffner EMC Inc. |
| Filter Type | Single Phase |
| Package | Tray |
| Voltage - Rated AC | 250V |
| Current | 3 A |
| Voltage - Rated DC | - |
| Base Product Number | FN332 |