FN351-50-47
Schaffner EMC Inc.
型号:
FN351-50-47
描述:
LINE FILTER 50A CHASSIS MOUNT
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications Inverters, Power Drive Systems
Configuration Single Stage
Frequency - Operating DC ~ 60Hz
Termination Style Terminal Block
Approval Agency CSA, ENEC, UR
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Obsolete
Series FN 351
Inductance -
Mfr Schaffner EMC Inc.
Filter Type Three Phase (Delta)
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 250 V
Package Bulk
Voltage - Rated AC (Phase to Phase) 440 V
Voltage - Rated AC -
Current 50 A