FN351-64-33
Schaffner EMC Inc.
型号:
FN351-64-33
描述:
LINE FILTER 64A CHASSIS MOUNT
库存 : 36
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications Inverters, Power Drive Systems
Configuration Single Stage
Frequency - Operating DC ~ 60Hz
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Obsolete
Filter Type Three Phase (Delta)
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 250 V
Package Tray
Voltage - Rated AC (Phase to Phase) 440 V
Voltage - Rated AC -
Current 64 A