onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$17.29
$17.29
10
$15.8878
$158.878
100
$13.417895
$1341.7895
500
$11.936161
$5968.0805
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | Motion SPM® 45 |
| Type | IGBT |
| Package / Case | 26-PowerDIP Module (1.024", 26.00mm) |
| Configuration | 3 Phase |
| Voltage - Isolation | 2000Vrms |
| Voltage | 600 V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tube |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current | 15 A |
| Product Status | Not For New Designs |
| Base Product Number | FNB41 |