Fraenkische USA, LP
型号:
FPASF-29B.50
封装:
-
批次:
-
描述:
FIPLOCK, PA6 MOD BS, NW29, FINE,
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$212.1065
$212.1065
5
$204.5312
$1022.656
10
$201.50165
$2015.0165
20
$196.956375
$3939.1275
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -45°C ~ 120°C |
| Diameter - Inside | 1.142" (29.00mm) |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA6), Nylon 6, Halogen Free |
| Liquid Protection | - |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 1.358" (34.49mm) |
| Type Attributes | Convoluted, Corrugated |
| Series | Fiplock® |
| Type | Wire Loom, Protective Hose |
| Length | 164' (50.00m) |
| Environment Protection | Weather Resistant |
| Mfr | Fraenkische USA, LP |
| Abrasion Protection | - |
| Features | Chemical Resistant, Impact Resistant |
| Wall Thickness | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | FPASF |
| Heat Protection | - |