首页 / 陶瓷电容器 / FPD050BE10138BH1
minImg
FPD050BE10138BH1
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
FPD050BE10138BH1
描述:
CAP CER 100PF 5KV R42
用户指南
Operating Temperature -
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 5000V (5kV)
Temperature Coefficient R42
Size / Dimension -
Mounting Type -
Product Status Active
Ratings -
Series FPD
Thickness (Max) -
Package / Case -
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 100 pF