HellermannTyton
型号:
FPDS4-FW
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
SCREWLESS DECORA 4 PORT FACEPLAT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.5765
$5.5765
10
$5.0616
$50.616
25
$4.79408
$119.852
50
$4.68255
$234.1275
100
$4.45968
$445.968
250
$3.902182
$975.5455
500
$3.79069
$1895.345
1000
$3.23324
$3233.24
2500
$3.010256
$7525.64
请发送询价,我们将立即回复。

| Color | White, Off |
| Material | Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Depth | 0.276" (7.00mm) |
| Series | - |
| Type | Faceplate |
| For Use With/Related Products | Modular Jacks |
| Number of Ports | 4 |
| Length | 4.508" (114.50mm) |
| Mfr | HellermannTyton |
| Style | Single Gang |
| Features | Snap-On |
| Package | Bulk |
| Port Direction | Straight |
| Width | 2.756" (70.00mm) |
| Base Product Number | FPDS4 |