FRS3.0-10LG
Bivar Inc.
型号:
FRS3.0-10LG
品牌:
Bivar Inc.
描述:
ROUND SPACER M3 NYLON 10MM
用户指南
Diameter - Inside 0.142" (3.60mm)
Color Natural
Material Nylon
Gender Female, Female
Product Status Obsolete
Diameter - Outside 0.217" (5.50mm)
Weight -
Series FRS
Type Round Spacer
Between Board Height 0.394" (10.00mm)
Length - Overall 0.394" (10.00mm)