FRS3.0-22LG
Bivar Inc.
型号:
FRS3.0-22LG
品牌:
Bivar Inc.
描述:
ROUND SPACER M3 NYLON 22MM
用户指南
Diameter - Inside 0.142" (3.60mm)
Color Natural
Material Nylon
Gender Female, Female
Product Status Obsolete
Diameter - Outside 0.217" (5.50mm)
Weight -
Series FRS
Type Round Spacer
Between Board Height 0.866" (22.00mm)
Length - Overall 0.866" (22.00mm)