FRU160-30F
RFE/Fuzetec
型号:
FRU160-30F
品牌:
RFE/Fuzetec
描述:
RESETTABLE FUSE - PPTC RADIAL LE
库存 : 590
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 50
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Voltage - Max 30V
Current - Hold (Ih) (Max) 1.6 A
Height - Seated (Max) 0.598" (15.20mm)
Approval Agency cUL, TUV, UL
Lead Spacing 0.201" (5.10mm)
Current - Max 100 A
Size / Dimension 0.350" L x 0.118" W (8.90mm x 3.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
Resistance - Post Trip (R1) (Max) 110 mOhms
Series FRU
Type -
Thickness (Max) -
Package / Case Radial, Disc
Resistance - Initial (Ri) (Min) 30 mOhms
Mfr RFE/Fuzetec
Current - Trip (It) 3.2 A