TDK Corporation
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.871
$5.871
10
$5.30195
$53.0195
100
$4.38919
$438.919
500
$3.822021
$1911.0105
1000
$3.328857
$3328.857
2000
$3.205566
$6411.132
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 16V |
| Voltage - Output 4 | - |
| Approval Agency | - |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.13" L x 0.13" W x 0.06" H (3.3mm x 3.3mm x 1.5mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 3A |
| Supplier Device Package | - |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 8V |
| Series | µPOL™ micro-POL |
| Control Features | - |
| Type | Non-Isolated PoL Module |
| Package / Case | 17-SMD Module |
| Efficiency | - |
| Mfr | TDK Corporation |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |