Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$59.4415
$59.4415
10
$57.7429
$577.429
25
$56.0443
$1401.1075
50
$54.34608
$2717.304
100
$52.647765
$5264.7765
请发送询价,我们将立即回复。

| Wire Duct Type | Solid (Raceway), Base |
| Color | Gray, Light |
| Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Mounting Type | Screw |
| Product Status | Active |
| Series | PANDUCT® Type FS |
| Length | 6.00' (1.83m) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Height | 1.990" (50.55mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 4.250" (107.95mm) |
| Base Product Number | FS4X2L |