FSBB20CH60CT
onsemi
型号:
FSBB20CH60CT
品牌:
onsemi
描述:
MODULE SPM 600V 20A SPMCC
用户指南
Series Motion SPM® 3
Type IGBT
Package / Case 27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm)
Configuration 3 Phase
Voltage - Isolation 2500Vrms
Voltage 600 V
Mfr onsemi
Package Tube
Mounting Type Through Hole
Current 20 A