FSI-130-10-LM-D-AD-TR
Samtec Inc.
型号:
FSI-130-10-LM-D-AD-TR
品牌:
Samtec Inc.
描述:
1.00 MM ONE-PIECE INTERFACE
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 60
Contact Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contact Finish Gold
Height Above Board 0.394" (10.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Series FSI
Connector Type Stacking Compression
Pitch 0.039" (1.00mm)