FSP030M-DGA
封装:
批次:
描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 30W
购买数量:
递送:
付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | 0°C ~ 40°C |
| Polarization | Negative Center |
| Input Type | Cord (Sold Separately) |
| Applications | Medical |
| Form | Desktop (Class I) |
| Output Connector | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.5mm |
| Approval Agency | CE, cULus, FCC, TUV, VCCI |
| Input Connector | IEC 320-C14 |
| Size / Dimension | 4.33" L x 1.97" W x 1.26" H (110.0mm x 50.0mm x 32.0mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 2A |
| Series | FSP030M-DGA (30W) |
| Power (Watts) | 30 W |
| No Load Power Consumption | 100mW (Max) |
| Cord Length | 59" (1.50m) |
| Region Utilized | International |
| Efficiency | Level VI, CoC Tier 2 |
| Voltage - Output | 15V |
| Standard Number | 60601-1 |
| Mfr | FSP Technology Inc. |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 85 ~ 264 VAC |