TE Connectivity AMP Connectors
型号:
FST-21A-16
封装:
-
批次:
-
描述:
CABLE FLXSTRP 16POS 2.54MM 1"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.8355
$4.8355
10
$4.2332
$42.332
25
$4.12262
$103.0655
50
$4.03389
$201.6945
100
$3.79012
$379.012
250
$3.767966
$941.9915
500
$3.524139
$1762.0695
1000
$3.14735
$3147.35
2500
$2.925706
$7314.265
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | - |
| Cable Type | Flexstrip |
| Length - Exposed Ends | 0.125" (3.18mm) |
| Length | 1.000" (25.40mm) |
| Termination Style | Completely Exposed Wires on Both Sides |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | FST |
| Number of Conductors | 16 |