FTLX3813M347
Finisar Corporation
型号:
FTLX3813M347
描述:
TXRX DWDM EML 100GHZ APD XFP
用户指南
Series -
Applications Ethernet
Data Rate 8.5 ~ 11.32Gbps
Voltage - Supply 3.3V, 5V