FW-03-05-L-D-311-172
Samtec Inc.
型号:
FW-03-05-L-D-311-172
描述:
CONN HDR 6POS 0.05 STACK SMD
Color Black
Length - Post (Mating) 0.172" (4.369mm)
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Termination Solder
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.483" (12.268mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, FW
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.311" (7.899mm)