FW-03-05-L-D-512-065
Samtec Inc.
型号:
FW-03-05-L-D-512-065
描述:
CONN HDR 6POS 0.05 STACK SMD
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 6
Color Black
Length - Post (Mating) 0.065" (1.651mm)
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Length - Overall Pin 0.577" (14.656mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, FW
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.512" (13.005mm)