FW-04-03-L-D-280-075
Samtec Inc.
型号:
FW-04-03-L-D-280-075
描述:
CONN HDR 8POS 0.05 STACK SMD
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 8
Color Black
Length - Post (Mating) 0.075" (1.905mm)
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Length - Overall Pin 0.355" (9.017mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, FW
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.280" (7.112mm)