FW-04-05-F-D-248-236
Samtec Inc.
型号:
FW-04-05-F-D-248-236
描述:
CONN HDR 8POS 0.05 STACK SMD
Color Black
Length - Post (Mating) 0.236" (5.994mm)
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Termination Solder
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin 0.484" (12.294mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, FW
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.248" (6.300mm)