FW-05-03-G-D-280-065-A
Samtec Inc.
型号:
FW-05-03-G-D-280-065-A
描述:
CONN HDR 10POS 0.05 STACK SMD
Color Black
Length - Post (Mating) 0.065" (1.651mm)
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Termination Solder
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.345" (8.763mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, FW
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.280" (7.112mm)