FW-05-05-F-D-290-190-P
Samtec Inc.
型号:
FW-05-05-F-D-290-190-P
描述:
CONN HDR 10POS 0.05 STACK SMD
Color Black
Length - Post (Mating) 0.190" (4.826mm)
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Length - Overall Pin 0.480" (12.192mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, FW
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.290" (7.366mm)