FW-05-05-F-D-411-228
Samtec Inc.
型号:
FW-05-05-F-D-411-228
描述:
CONN HDR 10POS 0.05 STACK SMD
Color Black
Length - Post (Mating) 0.228" (5.791mm)
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Length - Overall Pin 0.639" (16.231mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, FW
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.411" (10.439mm)