FW-05-05-F-D-550-125-A
Samtec Inc.
型号:
FW-05-05-F-D-550-125-A
描述:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
Color Black
Length - Post (Mating) 0.125" (3.175mm)
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Length - Overall Pin 0.675" (17.145mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, FW
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.550" (13.970mm)