FW-06-05-F-D-511-157-TR
Samtec Inc.
型号:
FW-06-05-F-D-511-157-TR
描述:
CONN HDR 12POS 0.05 STACK SMD
Color Black
Length - Post (Mating) 0.157" (3.988mm)
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Termination Solder
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin 0.668" (16.967mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, FW
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.511" (12.979mm)