FW-08-05-F-D-433-125
Samtec Inc.
型号:
FW-08-05-F-D-433-125
描述:
CONN HDR 16POS 0.05 STACK SMD
Color Black
Length - Post (Mating) 0.125" (3.175mm)
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin 0.558" (14.173mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, FW
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.433" (11.000mm)