FW-08-05-G-D-378-085
Samtec Inc.
型号:
FW-08-05-G-D-378-085
描述:
CONN HDR 16POS 0.05 STACK SMD
Color Black
Length - Post (Mating) 0.085" (2.159mm)
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.463" (11.760mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, FW
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.378" (9.600mm)