FW-08-05-L-D-333-100
Samtec Inc.
型号:
FW-08-05-L-D-333-100
描述:
CONN HDR 16POS 0.05 STACK SMD
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 16
Color Black
Length - Post (Mating) 0.100" (2.540mm)
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Length - Overall Pin 0.433" (11.000mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, FW
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.333" (8.458mm)