FW-10-03-L-D-281-075-P
Samtec Inc.
型号:
FW-10-03-L-D-281-075-P
描述:
CONN HDR 20POS 0.05 STACK SMD
Color Black
Length - Post (Mating) 0.075" (1.905mm)
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Length - Overall Pin 0.356" (9.042mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, FW
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.281" (7.137mm)