FW-10-05-L-D-400-220
Samtec Inc.
型号:
FW-10-05-L-D-400-220
描述:
CONN HDR 20POS 0.05 STACK SMD
Color Black
Length - Post (Mating) 0.220" (5.588mm)
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Length - Overall Pin 0.620" (15.748mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, FW
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.400" (10.160mm)