FW-10-05-L-D-478-172
Samtec Inc.
型号:
FW-10-05-L-D-478-172
描述:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
Color Black
Length - Post (Mating) 0.172" (4.369mm)
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Length - Overall Pin 0.650" (16.510mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, FW
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.478" (12.141mm)