FW-10-05-L-D-503-085-A-P-TR
Samtec Inc.
型号:
FW-10-05-L-D-503-085-A-P-TR
描述:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
Color Black
Length - Post (Mating) 0.085" (2.159mm)
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Length - Overall Pin 0.588" (14.935mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, FW
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.503" (12.776mm)