FW-11-04-F-D-228-248
Samtec Inc.
型号:
FW-11-04-F-D-228-248
描述:
CONN HDR 22POS 0.05 STACK T/H
Color Black
Length - Post (Mating) 0.248" (6.300mm)
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Termination Solder
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin 0.566" (14.376mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, FW
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.228" (5.791mm)
Length - Tail 0.090" (2.286mm)