FW-15-03-F-D-315-080-P-TR
Samtec Inc.
型号:
FW-15-03-F-D-315-080-P-TR
描述:
CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
Color Black
Length - Post (Mating) 0.080" (2.032mm)
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Termination Solder
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin 0.395" (10.033mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, FW
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.315" (8.000mm)