FW-15-03-L-D-175-175
Samtec Inc.
型号:
FW-15-03-L-D-175-175
描述:
CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
Color Black
Length - Post (Mating) 0.175" (4.445mm)
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Termination Solder
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.350" (8.890mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, FW
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.175" (4.445mm)