FW-15-04-L-D-331-159
Samtec Inc.
型号:
FW-15-04-L-D-331-159
描述:
CONN HDR 30POS 0.05 STACK T/H
Color Black
Length - Post (Mating) 0.159" (4.039mm)
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Termination Solder
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.580" (14.732mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, FW
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.331" (8.407mm)
Length - Tail 0.090" (2.286mm)