Samtec Inc.
型号:
FW-15-05-L-D-500-130
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.8565
$7.8565
10
$7.1003
$71.003
100
$6.21661
$621.661
500
$5.235032
$2617.516
1000
$4.580653
$4580.653
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 30 |
| Color | Black |
| Length - Post (Mating) | 0.130" (3.302mm) |
| Row Spacing | 0.050" (1.27mm) |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Contact Finish Thickness - Post (Mating) | 10.0µin (0.25µm) |
| Length - Overall Pin | 0.630" (16.002mm) |
| Contact Finish - Post (Mating) | Gold |
| Series | Flex Stack, FW |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Length - Stack Height | 0.500" (12.700mm) |
| Length - Tail | - |
| Package | Tube |
| Base Product Number | FW-15-05 |