FW-16-03-G-D-303-097-A-P
Samtec Inc.
型号:
FW-16-03-G-D-303-097-A-P
描述:
CONN HDR 32POS 0.05 STACK SMD
Color Black
Length - Post (Mating) 0.097" (2.464mm)
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Termination Solder
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.400" (10.160mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, FW
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.303" (7.696mm)